aydmh@hotmail.com
0532.553 22 59

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe
Sektöründe lider firmalar arasında yer alan Aydoğan Yapı 1997 yılında Ankara’da kurulmuştur.
 
Faaliyet Alanlarımız
Hazır Pvc Pencere, Hazır Pvc Kapı, Hazır Mutfak, Vitrifiye Grupları ve İnşaat Yapı Malzemeleri olarak sınıflandırılmaktadır.
 
Aydoğan Yapı , geniş müşteri portföyü ile çeşitli amaçlara yönelik çalışmalar yapmaktadır . Standart projelere bağlı kalmaksızın Müşteri Standartlarında , kullanım amacına göre imalat yapabilecek gerekli makine techizatına ve tecrübesine sahiptir.
 
Vizyonumuz
Sektörümüzde yaratmış olduğumuz güvenilirliği , dünyadaki trendlerle paralel hale getirerek , tüm iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve bu doğrultuda kurumsal hedeflerimizi geliştirmek.
 
Misyonumuz
Vizyonumuzdan aldığımız güç ve kurduğumuz kalite yönetim sistemi ışığında, kurumsallaşarak sürekli gelişmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek sorun yaşamayacakları prefabrik , konteyner , bekçi kulubesi  ve kamelya üretmektir.
 
Firma değerlerimiz
Müşteri odaklılık , paylaşım ve uzlaşma , güvenilirlik , demokratik ve katılımcı ortam , insana ve çevreye saygı.
 
Kalite politikamız
Kalite yönetim sistemimizi, kalite hedeflerimizi , iş süreçlerimizi ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri üretmek ve sunmak.
 
 
                                                                                                                            BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin